درباره شرکت

به دنیای مس خوش آمدید

+۲۰ سال تجربه در تولید مفتول مس

شرکت تولیدی دنیای مس در سال ۱۳۸۰ تاسیس گردید و در مدت زمان کوتاهی با افزایش ظرفیت به ۱۶۰ هزار تن به بزرگترین تولید کننده مفتول مس در کشور و یکی از بزرگترین تولید کنندگان در خاورمیانه تبدیل شد.
کارخانه دنیای مس در زمینی به وسعت ۵۲ هزار متر مربع و با فضای سرپوشیده ای بالغ بر ۱۸ هزار متر مربع در کاشان قرار دارد. شرکت های مس علاوه بر سه نوع مفتول ETP,OFE و مفتول های آلیاژی مس، نقره(OFS)، انواع هادیهای مسی بدون پوشش و با پوشش قلع (در مقاطع مختلف) و هادی های شبکه بالاسری قطار های برقی Trolley Wire را نیز تولید می نماید.
شرکت دنیای مس در راستای ارتقاء مدیریت کیفی موفق به دریافت گواهینامه ۲۰۰۸,ISO9001 در زمینه تولید مفتول و سیم مسی از موسسه UKAS انگلستان شده است.
آزمایشگاه دنیای مس با کمک پیشرفته ترین ابزار آلات بازرسی و سنجش کیفیت مانند Optical Emission, Spectrometer, Oxygen Analyzer, Tensile Machine, Millohmmeter,Thickness tester و… محصول نهایی را جهت انطباق با استانداردهای بین‌المللی کنترل می نماید.
آزمایشگاههای دنیای مس پس از اخذ گواهینامه بین المللی ۲۰۰۸,ISO 17025 از موسسه DAKKS آلمان، به عنوان یک آزمایشگاه مرجع آزمون های سیم و مفتول مسی در سطح بین‌المللی توانایی ارائه خدمات سایر مراکز صنعتی را دارا می باشد..

معرفی کوتاه

دنیای مس در یک نگاه

این شرکت با هدف تولید مفتول و هادی های مسی تاسیس گردیده است . کارخانه دنیای مس در شهرک صنعتی راوند کاشان قرار گرفته است. دنیای مس با دارا بودن انواع خطوط تولید مفتول مس تولید نورد پیوسته با تکنولوژی شرکت ایتالیایی پراپرزی توانایی تولید مفتول  Cu-ETP (ETP, FRHC) را با  قطرهای متفاوت به صورت همزمان دارد. همچنین توانایی تولید مفتول مسی بدون اکسیژن  Cu-OF با روش نورد به سمت بالا با تکنولوژی اتوکومپو فتلاند را دارد.

تولید مفتول Cu-OF با ظرفیت 2 تن‌در ساعت
تولید مفتول‌های آلیاژی پایه مس
تولید مفتول ETP با ظرفیت ۱۶.۵ تن‌در ساعت
تولید مفتول FRHC با ظرفیت 5 تن‌در ساعت

0+

پرسنل آموزش دیده

0+

مترمربع وسعت کارخانه

0+

تن ظرفیت تولید سالانه

گواهینامه های معتبر داخلی

جهت حصول اطمینان از مطابقت محصول تولیدی با استاندارد داخلی

دارای گواهینامه ISO 17025

جهت اطمینان از صحت فرایندها آزمایشگاه و کالیبراسیون

دارای گواهینامه ISO 9001

جهت اطمینان از مدیریت منظم٬ سیستماتیک و پویا
تنوع محصول با تولید

انواع سیم و هادی تک‌رشته و چند‌رشته

دنیای مس با ایجاد مجموعه ای بزرگ درکنار کارخانه مفتول سازی خود با قراردادن ماشین‌آلات پیشرفته و مردن اروپائی امکان تولید و کشش انواع سیم و هادی‌های مسی افشان و نیمه افشان و … را به صورت قلع‌اندود را و غیرقلع‌اندود را در قطرهای مختلف با ظرفیت ۳۰ هزارتن در سال فراهم آورده است.

خط‌تولید انواع

سیم‌های بالاسری قطارهای شهری

دنیای مس به عنوان تنها تولید کننده سیم‌های یالاسری قطارهای شهری در کشور شناخته میشود . این خط تولید با ظرفیت ۵۰ هزار تن در سال را دارا میباشد. در کنار این محصولات٬‌محصولات متنوع دیگری نیر مفتول های آلیاژی (مس-نقره و مس-قلع) نیز در سبد محصولات این شرکت قرار دارد.

مدیریت کیفیت

در حوزه مدیریت کیفیت دنیای مس با ایجاد آزمایشگاهی معتبر با با کلیه تجهیزات پیشرفته پس از اخذ گواهی ISO 17025 از موسسه DAKKS آلمان به عنوان آزمایشکاه مرجع آزمون های سیم و مفتول مس در کنار واحد دای شاپ کمک بزرگی به کنترل تولید محصولات باکیفیت مطابق با استاندارد جهانی نموده است.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید